health head

Dobrý pre vaše zdravie z vonku aj z vnútra.
Zdravý a pritom výborne chutiaci napoj.
Nabitý vitamínami a antioxidantmi.

Účinky zeleného čaju:
Znižuje riziko rakoviny a srdcovocievnych ochorení
Znižuje úroveň cholesterolu krvi
Obnovuje imunitný systém
Výborný pre ľudí, ktorí držia diétu - podporuje spalovanie tukov a zlepšuje metabolizmus.

Sú nápoje, ktoré sa hrajú na pravý čaj. Sú to však len nápoje vyrobené z umelých príchutí s vysokým obsahom cukrov alebo umelých sladidel.
 AriZona pridáva  výlučne prírodné príchute a až po procese varenia, čím sa zaručuje zachovanie všetkých  zdraviu prospešných zložiek a antioxidantov.

zrelaxujte sa…

Ženšen
Zlepšuje koncentráciu. Bráni vyčerpaniu. Ženšen posilňuje bdelosť a nepôsobí ako stimulujúce látky typu kofeínu alebo amfetamínov. Na rozdiel od týchto látok nespôsobuje excitáciu - vzrušivosť (nervozitu) a nenarúša spánok. Naopak je používaný v mnohých liečivách slúžiacich na zlepšenie kvality spánku.
Je to adaptogén so silnou antistresovou zložkou. Vytvára rovnováhu organizmu vhodnou reguláciou telesných funkcií. Moderní odborníci čínskej bylinnej liečby podporujú dávne odporúčania týkajúce sa denného používania ženšenu pre dosiahnutie obnovy a udržania si zdravia, ako aj pre dosiahnutie dlhovekosti.

Prírodné sladidlá.

Med
Stačí jeden dúšok AriZona zeleného čaju a hned rozpoznáte chuť medu. Med ako prírodné sladidlo podporuje cirkuláciu. AriZona používa len najkvalitneší včelý med.

health